Maak kennis met 10 superhelden

Internationale Dag van het Vrijwilligerswerk

Vandaag is de Internationale Dag van het Vrijwilligerswerk: een dag waarop we wereldwijd de geweldige inzet van vrijwilligers vieren. Bijna 500 vrijwilligers helpen SAAMO Limburg om samen uitsluiting aan te pakken. Stuk voor stuk zijn het superhelden die achter de schermen meehelpen om onze missie te realiseren.

 

De verhalen achter onze vrijwilligers

 

Onze vrijwilligers. Wie zijn ze? Wat doen ze? En wat drijft hen? Vandaag delen we de verhalen van tien van onze superhelden. Ze zetten elk hun talenten in op uiteenlopende manieren. Sommige vrijwilligers nemen deel aan werkgroepen die oplossingen zoeken voor gezamenlijke problemen. Anderen geven workshops of gaan op huisbezoek om signalen te verzamelen en mensen te informeren. Of ze geven huiswerkbegeleiding, helpen in tweedehandswinkeltjes, buurttuinen of tijdens buurt- en verenigingsactiviteiten.

 

Klik hier om de verhalen van 10 SAAMO-vrijwilligers te ontdekken