De kracht
van mensen

Ons team

Filter

Thema

Locatie

Functie

“Teamcoördinator Armoedeverenigingen”

Joke Aerts

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 62

joke.aerts@saamolimburg.be

 

“Ons Centrum”

Elien Aerts

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Leopoldsburg

 

0492 46 07 13

elien.aerts@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Termien & Vlakveld”

Nicole Baerts

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0497 58 43 65

nicole.baerts@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten Oudsbergen”

Ariana Barku

Opbouwwerker

Buurten

Oudsbergen

 

0492 46 99 14

ariana.barku@saamolimburg.be

“Depot Margo & Logementbewoners”

Geert Berghmans

Opbouwwerker

Sociale Bescherming - Wonen

Diepenbeek, Genk

 

0492 22 44 68

geert.berghmans@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Steenveld”

Michiel Bijlemans

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0490 30 72 83

michiel.bijlemans@saamolimburg.be

“Het Open Poortje in Lummen & De Nieuwe Volksbond in Tongeren”

Katalin Blancquaert

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Lummen, Tongeren

 

0492 25 86 03

katalin.blancquaert@saamolimburg.be

“Depot Margo”

Linda Bleukx

Projectcoördinator

Sociale Bescherming

Diepenbeek

 

0498 88 06 37

linda.bleukx@saamolimburg.be

“Projectcoördinator Zorgzame Buurten”

Rudi Bloemen

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Pelt

 

0497 58 43 66

rudi.bloemen@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Kolderbos”

Elke Bortels

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0492 46 98 44

elke.bortels@saamolimburg.be

“Teamcoördinator Wonen”

Heidi Bosselaers

Teamcoördinator

Wonen

Heusden-Zolder

 

0490 41 04 10

heidi.bosselaers@saamolimburg.be

“Diversiteit & Week van Verbondenheid”

Karima Boutliss

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 69

karima.boutliss@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk, Digitalisatie en Logementen”

Liesbeth Brusselaers

Teamcoördinator

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 85

liesbeth.brusselaers@saamolimburg.be

“De Nieuwe Volksbond & Brugteam”

Jade Budeners

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Tongeren

 

0497 58 43 63

jade.budeners@saamolimburg.be

“Trefpunt Armoede”

Lien Camps

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder

 

0492 89 21 21

lien.camps@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten”

Katleen Caymax

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Halen, Zutendaal

 

0497 58 43 43

katleen.caymax@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Beverlo”

Michiel Claes

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0490 30 30 12

michiel.claes@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Genk Centrum & Wooncrisis in beeld”

Femke Croux

Opbouwwerker

Buurten - Wonen

Genk, Heusden-Zolder

 

0497 58 43 70

femke.croux@saamolimburg.be

“Café Anoniem”

Jesse Cultiaux

Ondersteunend Medewerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 46 98 81

jesse.cultiaux@saamolimburg.be

“Café Anoniem”

Nicole Degeling

Ondersteunend Medewerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 29 27 32

nicole.degeling@saamolimburg.be

“Woonwagenwerk”

Hilde Degol

Opbouwwerker

Wonen

Limburg

 

0497 58 43 86

hilde.degol@saamolimburg.be

“Buurt- en opbouwwerk Dilsen-Stokkem”

Geert Desmet

Opbouwwerker

Buurten

Dilsen-Stokkem

 

0497 58 43 71

geert.desmet@saamolimburg.be

“Secretariaat”

Gina Driesen

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 58

gina.driesen@saamolimburg.be

“Depot Margo & Winkel op Wielen”

Mark Eerdekens

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Diepenbeek

 

0492 15 91 48

mark.eerdekens@saamolimburg.be

“Teamcoördinator Buurten & Onderwijsopbouwwerk”

Katrien Franssens

Teamcoördinator

Buurten - Onderwijs

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 72

katrien.franssens@saamolimburg.be

“OnderOns”

Liza Gasparini

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Sint-Truiden

 

0492 46 46 41

liza.gasparini@saamolimburg.be

“”

Inge Gillessen

Opbouwwerker

Heusden-Zolder

 

0492 25 85 89

inge.gillessen@saamolimburg.be

“Communicatie”

Bart Gregoor

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0473 65 43 09

bart.gregoor@saamolimburg.be

“OnderOns”

Stef Gülbahar

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Sint-Truiden

 

0499 92 30 99

stef.gulbahar@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Genk”

Nilüfer Gürsu

Projectmedewerker

Buurten

Genk

 

0499 92 51 05

nilufer.gursu@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Meulenberg”

Michaël Herbots

Opbouwwerker

Buurten

Houthalen-Helchteren

 

0495 24 04 99

michael.herbots@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten Paspoel & Onder Ons”

Céleste Herbots

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Sint-Truiden, Tongeren

 

0490 11 14 02

celeste.herbots@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten & Dorpspunten Sint-Truiden”

Lindsay Hermans

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Sint-Truiden

 

0491 39 35 19

lindsay.hermans@saamolimburg.be

“Directieassistent & Boekhouding”

Lydia Heynen

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

011 22 21 96

lydia.heynen@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Zwartberg”

Cetin Ikiz

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0491 61 24 17

cetin.ikiz@saamolimburg.be

“HR”

Lori Inguscio

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0492 29 27 30

lori.inguscio@saamolimburg.be

“Samenleven Bilzen”

Zoë Jans

Opbouwwerker

Buurten

Bilzen

 

0492 29 27 28

zoe.jans@saamolimburg.be

“SOMA”

Yves Janssen

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0492 89 21 18

yves.janssen@saamolimburg.be

“Zakelijk coördinator”

Michelle Keunen

Directie

Heusden-Zolder

 

0492 29 27 35

michelle.keunen@saamolimburg.be

“Brugfiguur Digitalisering”

Kelly Knevels

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 46 98 84

kelly.knevels@saamolimburg.be

“Café Anoniem”

Salvatore Lampariello

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 15 91 89

salvatore.lampariello@saamolimburg.be

“Onderwijsopbouwwerk”

Diane Lemmens

Opbouwwerker

Onderwijs

Leopoldsburg

 

0497 58 43 44

diane.lemmens@saamolimburg.be

“SOMA”

Stefania Mantini

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0499 69 84 95

stefania.mantini@saamolimburg.be

“Algemeen Directeur”

Claudia Mellebeek

Directie

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 52

claudia.mellebeek@saamolimburg.be

“Buurt- en opbouwwerk Beringen-Mijn”

Patrick Moons

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 75

patrick.moons@saamolimburg.be

“Wijkverbeteringscontract Waterschei”

Fatme Myumyun

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0499 92 06 74

“Energiek Tongeren & MAI-HOME”

Verdiana Palombo

Opbouwwerker

Wonen

Tongeren

 

0493 27 12 31

Verdiana.palombo@saamolimburg.be

“Boekhouding”

Matthijs Peeters

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0490 30 72 78

matthijs.peeters@saamolimburg.be

“Wooncrisis in beeld & Participatie Limburgse huisvestingsmaatschappij”

Nathalie Pirenne

Opbouwwerker

Wonen

Heusden-Zolder

 

0495 24 15 41

nathalie.pirenne@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Dilsen-Stokkem”

Ester Potargent

Opbouwwerker

Buurten

Dilsen-Stokkem

 

0491 15 05 97

ester.potargent@saamolimburg.be

“SOMA”

Aya Sadaate

Ondersteunend Medewerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0492 29 27 26

aya.sadaate@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Waterschei”

Emine Sahin

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0491 37 74 09

emine.sahin@saamolimburg.be

“Teamcoördinator Buurten”

Inge Schietecatte

Teamcoördinator

Buurten

Heusden-Zolder

 

0498 13 52 71

inge.schietecatte@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Bilzen”

Mara Steegmans

Opbouwwerker

Buurten

Bilzen

 

0491 39 13 48

mara.steegmans@saamolimburg.be

“Communicatie”

Geert Swennen

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 46

geert.swennen@saamolimburg.be

“Logementen in Genk”

Katrien Swennen

Opbouwwerker

Wonen

Genk

 

0497 97 36 72

katrien.swennen@saamolimburg.be

“Onderwijsopbouwwerk & De Nieuwe Volksbond”

Greetje Swerts

Opbouwwerker

Onderwijs - Sociale Bescherming

Tongeren

 

0497 58 43 78

greetje.swerts@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Winterslag”

Ann Tielemans

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0479 10 58 89

ann.tielemans@saamolimburg.be

“Algemeen beleid”

Frederik Vaes

Stafmedewerker Beleid

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 80

frederik.vaes@saamolimburg.be

“HR-coördinator”

Dirk Vandecruys

HR-coördinator

Heusden-Zolder

 

0492 73 43 61

dirk.vandecruys@saamolimburg.be

“Dorpenbeleid en Zorgzame Buurten in Pelt”

Yana Vandeput

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Pelt

 

0499 69 84 97

yana.vandeput@saamolimburg.be

“Algemeen Beleid”

Ann Vanhengel

Stafmedewerker Beleid

Heusden-Zolder

 

0490 56 50 75

ann.vanhengel@saamolimburg.be

“Ieders Stem Telt”

Seppe Vanhex

Projectcoördinator

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder

 

0499 92 50 95

seppe.vanhex@saamolimburg.be

“Brede School Beringen”

Lien Vanlangenaeker

Opbouwwerker

Onderwijs

Beringen

 

0492 22 44 69

lien.vanlangenaeker@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Sledderlo”

Hester Vanlangenaeker

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0488 87 96 20

hester.vanlangenaeker@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten Tongeren”

Tim Vanvinckenroye

Projectmedewerker

Buurten - Sociale Bescherming

Tongeren

 

0491 90 28 06

tim.vanvinckenroye@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten Hamont-Achel & Ons Centrum”

Laura Vanwezemael

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Hamont-Achel, Leopoldsburg

 

0492 15 91 49

laura.vanwezemael@saamolimburg.be

“Buurtopbouwwerk Bilzen”

Sophie Vranken

Opbouwwerker

Buurten

Bilzen

 

0490 08 50 56

sophie.vranken@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten & Buurtopbouwwerk Meulenberg”

Amber Vuerstaek

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Leopoldsburg

 

0490 30 72 86

amber.vuerstaek@saamolimburg.be

“Zorgzame Buurten Beringen & Buurtopbouwwerk Waterstraat”

Sema Yildiz

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Beringen

 

0497 58 43 79

sema.yildiz@saamolimburg.be

“Algemeen beleid”

Diana Zangari

Stafmedewerker Beleid

Heusden-Zolder

 

0490 56 50 74

Diana.zangari@saamolimburg.be