Vrijwilligersfeest: SAAMO-vrijwilligers in de bloemetjes

Onze vrijwilligersgroepen in beeld

Meer dan 200 vrijwilligers van 15 projecten ontmoetten elkaar op ons vrijwilligersfeest in Heusden-Zolder. Met een gezellige avond met drankjes, hapjes en entertainment wilden we hen bedanken voor hun belangeloze en enthousiaste inzet.

 

Tegelijkertijd was het vrijwilligersfeest de ideale gelegenheid om eens kennis te maken met de vrijwilligers van onze andere werkingen. Verbinding en kruisbestuiving op ruime schaal.

 

Dat onze vrijwilligers gewoon zijn om de handen uit de mouwen te steken, merkten we bij de ontvangst meteen aan de vele vragen “Kan ik ergens mee helpen?”. Maar deze keer draaiden we de rollen dus om. Hun enige taak van de avond was ervan genieten.

 

Onze vrijwilligersgroepen

 

vrijwilligers SAAMO Limburg